INFORMACE O SPOLEČNOSTI

Profil společnosti

Společnost HB Technology s.r.o. vznikla na konci roku 2013. Náš tým má však téměř 20-ti leté zkušenosti s realizací zakázek v oboru elektroinstalací, výroby rozváděčů, elektro projekce, technického zařízení budov a stavební činnosti. Za tuto dobu jsme zrealizovali mnoho zakázek a to nejen v České republice, ale téměř po celém světě. Našimi partnery byli jak soukromí investoři, tak státní sektor.

Na základě těchto skutečností jsme se rozhodli vybudovat společnost, jež bude pro všechny partnery oporou a jistotou při realizacích v bytové, administrativní i průmyslové výstavbě.

Nabízíme komplexní dodávky v oboru silnoproudých a slaboproudých elektroinstalací, výroby rozváděčů nn, elektro projekce, technických zařízení budov, stavební činnosti a dále též management pro řízení projektů. Naším cílem je být solidním partnerem všech našich zákazníků.  Projekty v těchto oborech jsme schopni realizovat a řídit po celém světě.

Filozofie společnosti

Ve všech fázích realizace každého projektu důsledně uplatňujeme filozofii přístupu, ve kterém je na prvním místě kvalita, odbornost, kompetence a spolehlivost.

Pečlivé plánování celého procesu, od zodpovědné a kvalifikované nabídky pro konkrétního zákazníka a jeho konkrétní potřeby až po ten nejmenší detail realizace, nám při zachování nekompromisních kvalitativních ukazatelů umožňuje dosahovat významných časových a materiálových úspor.

S našimi partnery jsme připraveni Vám poskytnout veškerý servis nejen při realizaci, ale i v přípravě projektů a to v oblasti projekční činnosti a kalkulací.

Máte li nějaký dotaz, rádi Vám ho zodpovíme.

  DOTAZ